Dragan Stojković Piksi, Foto: Starsport©

NIJE MOGLO BOLJE

Strateg reprezentacije Srbije je sigurno presrećan

Fudbaleri Torina pobedili su Milan sa 3:1 u 37. kolu Serije A.

Gol za 2:0 bio je delo Ivana Ilića koji je tako na najbolji način uzvratio selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju na pozivu za širi spisak pred Evropsko prvenstvo.

Radost Ivana Ilića posle gola na utakmici Torina i Milana
Radost Ivana Ilića posle gola na utakmici Torina i Milanafoto: Tano Pecoraro/LaPresse/Shutterst / Shutterstock Editorial / Profimedia

Srpski vezista pogodio je glavom u 40. minutu, a prethodno se radovao Duvan Zapata u 20. Rikardo Rodrigez povisio je na 3:0 u 46. minutu.

Sve što su roso-neri uradili do kraja je počasni pogodak Ismaela Benasera u 55. minutu iz penala.

Kod domaćina Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić odigrali su ceo meč, kao i Luka Jović u redovima gostiju.

U ranijem terminu, Atalanta je savladala Leće u gostima sa 2:0 i samim tim obezbedila peto mesto i plasman u Ligu šampiona.